Безпілотна вантажівка виїхала на дороги Швеції


Безпілотна вантажівка виїхала на дороги Швеції

Джерела повідомляють про те, що шведська Einride приступила до тестових випробувань власної повністю електричної вантажівки на дорогах загального користування.

Випробування автомобіля Einride T-Pod триватимуть протягом року.

В рамках цього проекту 26-тонна вантажівка буде щодня використовуватися для доставки різних вантажів. Цей транспортний засіб функціонує повністю автономно, використовуючи для цього 5G. В конструкції авто не передбачена кабіна, в якій міг би перебувати водій, що страхує вантажівку під час тестових заїздів.

Щодня вантажівка T-Pod курсуватиме між складом і терміналом, відстань між якими приблизно 300 м. Представники компанії говорять про те, що поточне випробування, яке завершиться в другій половині 2020 року, є першим випадком, коли на дорозі загального користування працює автономна вантажівка без водія. Незважаючи на те, що T-Pod здатний розганятися до 85 км/год, Транспортне агентство Швеції дозволило використовувати машину на швидкості до 5 км/год.

Генеральний директор компанії Einride Роберт Фальк впевнений в тому, що отриманий дозвіл на проїзд по дорогах загального користування є першим кроком із залучення великих транспортних компаній до використання автономних вантажівок.

Він повідомив про намір компанії отримати більшу кількість дозволів на переміщення з можливістю подальшого розширення діяльності в США.

За словами Фалька, американський автомобільний ринок є еталонним, тому компанія має намір в майбутньому постаратися закріпитися на ньому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua