Microsoft все-таки вирішив не "вбивати" Paint


Microsoft все-таки вирішив не "вбивати" Paint

Компанія Microsoft заявила, що графічний додаток Paint і надалі буде в Windows.

Про це повідомляється у блозі Microsoft.

Як наголошується, програму оновили і додали до неї нові функції. Paint зберіг традиційний дизайн, але тепер в ньому можна малювати без використання мишки, тачпада або сенсорного дисплея.

У новій версії Paint малювання відбувається безпосередньо на клавіатурі – переміщати курсор можна клавішами-стрілками, а для проведення лінії потрібно утримувати “Пробіл”.

Також є можливість переміщення робочого вікна програми – для цього використовуються стрілки і натиснута клавіша Ctrl.

Вперше про намір Microsoft виключити Paint зі складу стандартних програм Windows 10 стало відомо 24 липня 2017 року.

Компанія планувала видалити редактор вже в найближчому на той момент глобальному оновленні ОС, мотивуючи своє бажання тим, що додаток сильно застарів, але зіткнулася з хвилею обурення з боку користувачів.

Вже на наступний день, 25 липня 2017 року, вона змінила своє рішення на користь видалення Paint зі складу Windows 10, але із збереженням його в магазині Windows Store. Це дозволило б користувачам в будь-який потрібний момент завантажити Paint на ПК або ноутбук на повністю безкоштовній основі.

Після виходу Windows update 10 Fall Creators восени 2017 року стало ясно, що Microsoft виконала свою обіцянку лише на третину: Paint з ОС вона не видалила, до MS Store його теж не перенесли, але в сам редактор була додана кнопка Product Alert, що нагадувала про запланований “переїзд” редактора в онлайн-магазин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua