Стало відомо, коли Apple випустить власний 5G-модем


Стало відомо, коли Apple випустить власний 5G-модем

Apple розробляє свій власний 5G-модем, який буде використовуватися в майбутніх iPhone і iPad.

Однак їй знадобиться ще кілька років на те, щоб створити власний 5G-модем.

Власний 5G-модем буде готовий у Apple не раніше 2025 року.

Нагадаємо, що за останній час компанія з Купертіно найняла декількох фахівців в сфері модемів і мереж п’ятого покоління, в тому числі провідного розробника 5G-модемів Intel. Розробка модему потребує досить багато часу, тож до 2021 року, як повідомлялося раніше, навряд чи у Apple буде готовий власний модем.

Якщо повідомлення джерел вірні, то в найближчі 6 років Apple буде використовувати 5G-модеми Qualcomm, з якою не так давно залагодила всі патентні суперечки, припинила судові тяжби і уклала довгострокову угоду про партнерство і ліцензування чіпів. І майже відразу після оголошення про угоду Apple і Qualcomm компанія Intel оголосила про припинення розробки 5G-модемів, хоча раніше планувалося, що саме вона забезпечить майбутні iPhone і iPad модемами з підтримкою мереж п’ятого покоління.

Intel, схоже, планує виставити свій модемний підрозділ на продаж. The Information опублікував заяву Intel: «У нас є технологія 5G-модемів світового класу, якою володіють далеко не всі компанії, в плані інтелектуальної власності та досвіду. Ось чому багато компаній проявили інтерес до придбання наших активів, пов’язаних зі стільниковими модемами ще з моменту нещодавнього оголошення про те, що ми оцінюємо можливості для реалізації створеної нами інтелектуальної власності».

Apple сама зацікавлена ​​в купівліі активів Intel. Якщо Apple дійсно укладе угоду з Intel, то вона зможе використовувати напрацювання Intel і завдяки їм прискорити розробку власного 5G-модему.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua