«Укрпошта» розпочала відправку пошти через чотири аеропорти України


«Укрпошта» розпочала відправку пошти через чотири аеропорти України

«Укрпошта» розпочала відправку пошти за кордон через чотири аеропорти України – Бориспіль, Жуляни, Львів і Одеса з метою поліпшення якості доставки, повідомила прес-служба підприємства.

Раніше всі експортні операції здійснювалися тільки через Бориспіль. Розширення числа аеропортів стало можливим після укладення угод з авіакомпаніями Turkish Airlines і LOT.

За даними «Укрпошти», для включення ще трьох аеропортів в систему доставки за кордон потрібно півроку. За цей час компанія змінила модель побудови та сортування пошти, відпрацювала нові технологічні процеси з регіональними митницями, підписала договори з аеропортами і провела нові тендери для вибору авіакомпаній-партнерів.

За словами першого заступника гендиректора «Укрпошти» з операційної діяльності Олександра Перцовського, в 2018 році імпортно-експортні операції «Укрпошти» склали близько 11,6% від всього авіаційного грузопочтового трафіку аеропортів країни, і залучення в роботу нових аеропортів дозволить скоротити терміни доставки і мінімізувати ризики затримок під час пікових навантажень.

«Регіональні аеропорти отримають додаткові можливості для розширення бізнесу, збільшення кількості рейсів», – додав Перцовський.

Наразі через аеропорт Бориспіль «Укрпошта» щодня відправляє кореспонденцію за кордон на 32-47 рейсах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua