Sony і Microsoft об'єдналися для розвитку хмарного геймінгу


Sony і Microsoft об'єдналися для розвитку хмарного геймінгу

Sony і Microsoft оголосили про стратегічне партнерство для розвитку ігрових хмарних технологій, а також рішень в галузі штучного інтелекту.

Про це повідомляє The Verge.

Обидві корпорації займуться створенням майбутнього хмарних технологій на базі Microsoft Azure для поліпшення власних ігрових і стрімінгових сервісів. Також Azure може стати дата-центром для різних ігрових продуктів Sony, включаючи PlayStation Now.

“Microsoft завжди була для нас ключовим бізнес-партнером, незважаючи на те, що в деяких галузях ми прямі конкуренти. Я впевнений, що, об’єднавшись для спільної роботи над майбутнім хмарних технологій, ми зробимо важливий внесок в розвиток інтерактивних розваг”, – заявив керівник японської корпорації Кенічіро Йосіда.

Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла також прокоментував співпрацю: “Sony завжди була лідером в розважальній і технологічній сферах, а наше партнерство будується на інноваціях. Наша співпраця дає в руки Sony потужність Azure, яка допоможе створити нові ігрові та розважальні споживчі товари”.

В першу чергу, подібне партнерство допоможе Sony запустити PlayStation Now у більшій кількості регіонів, де у компанії немає власних дата-центрів – вона зможе використовувати Microsoft Azure.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua