Депозит від monobank отримав премію FinAwards 2019


Фінансові портали «Мінфін» і Finance.ua вручили нагороди українським банкам. Переможцем в категорії «Найкращий депозит» став вклад «12 місяців» від monobank. Саме йому дісталася премія FinAwards 2019.

У трійку найкращих депозитів також увійшов депозит «Стандарт» від А-Банку і депозит «Накопичувальний» від банку Глобус.

Депозит «12 місяців» від monobank дозволяє клієнту розмістити вклад у гривні з максимальною ставкою 17% річних. Мінімальна сума розміщення – 1 000 грн. Умови депозиту передбачають щомісячну виплату відсотків на картку monobank або їх капіталізацію. Після закінчення депозиту клієнт може отримати кошти готівкою або на свою картку, відкриту в будь-якому банку України. Вклад можна поповнювати протягом всього строку. Також є можливість автоматичного продовження депозиту на новий строк.

«Наш проект дуже молодий, але динамічно розвивається. У нас величезна команда бета-тестувальників, і тому ми оперативно реагуємо на прохання клієнтів. Так було і з депозитом, адже ми його не планували запускати спочатку. Ми думали, що випустимо тільки картковий продукт. Але клієнти хотіли депозит, і ми його зробили. Як бачите, він виявився найкращим на ринку. Незабаром ми запустимо «Скарбничку». Також будемо активно розширювати географію переказів. Найбільш дискутоване питання – продукти для бізнесу. Все змінюється, і якщо цього сьогодні немає, то завтра, можливо, це вже з’явиться», – заявила заступник голови правління Універсал Банку, на базі якого реалізовано проект monobank, Юлія Акуленко.

На церемонії FinAwards 2019 банки також отримали кілька спеціальних премій. Нагорода «Лідер онлайн замовлень» – вибір користувачів сайту minfin.com.ua дісталася депозиту «Ощадний +» банку Альянс.

Друга спеціальна нагорода «Вигідна пропозиція» дісталася депозиту «Комунальний» від банку РВС. Він дає найкращу прибутковість при розміщенні депозиту на 12 місяців.

У категорії «Найкращий депозит» брали участь 20 банківських вкладів у гривні для клієнтів-фізосіб на строк 12-13 місяців, з щомісячною виплатою відсотків і без можливості дострокового розірвання вкладу.

Церемонія вручення нагород відбулася 15 травня в київському нічному клубі D.Fleur. Організатором заходу виступила компанія BankOnline, а Генеральним партнером – платіжна система Mastercard.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:monobank
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua