Кабмін схвалив створення комісії з реорганізації ДФС


Кабмін схвалив створення комісії з реорганізації ДФС

Кабінет міністрів України прийняв рішення утворити комісію з реорганізації Державної фіскальної служби і обрав голову комісії з реорганізації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

“Кабінет міністрів схвалив: утворити комісію з реорганізації Державної фіскальної служби. Затвердити головою комісії з реорганізації Власова О. С. – в.о. Голови ДФС України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що згідно з прийнятим рішенням, главі зазначеної комісії доручено затвердити її персональний склад, здійснити заходи, пов’язані з реорганізацією ДФС і в тримісячний термін проінформувати уряд про результати проведеної роботи.

Створення комісії дозволить здійснити заходи, необхідні для завершення комплексної реформи Державної фіскальної служби України.

Відповідно до Порядку здійснення заходів, пов’язаних зі створенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, встановлено, що припинення органу виконавчої влади здійснюється, зокрема шляхом реорганізації. Водночас у разі припинення органу виконавчої влади Кабінет Міністрів України утворює відповідну комісію, затверджує її голову і визначає термін проведення реорганізації або ліквідації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua