Компанія Citroen показала новий футуристичний автомобіль (фото, відео)


Компанія Citroen показала новий футуристичний автомобіль (фото, відео)

Французький автовиробник представив чергову електричну новинку 19_19 Concept, призначену для поїздок на далекі відстані.

При створенні зовнішнього вигляду Citroen 19_19 Concept дизайнери компанії надихалися авіацією, в результаті аеродинамічна капсула з пасажирами буквально летить над дорогою. Цей ефект був досягнутий не тільки за допомогою візуальних рішень, на кшталт «цільного» колеса діаметром 930 мм з «нерухомою» центральною частиною, але і шляхом використання активної підвіски нового покоління Progressive Hydraulic Cushions. Довжина концепту становить 4,655 мм, ширина – 2,240 мм, висота – 1,600 мм, колісна база – 3,100 мм.


Фото: itc.ua


Фото: itc.ua

Інтер’єр салону-капсули Citroen 19_19 Concept нагадує скоріше вітальню, ніж салон автомобіля, щоб пасажири могли розслабитися під час тривалої поїздки. Зсередини салон практично повністю прозорий, однак погляду зовнішнього спостерігача доступні тільки стандартні зони шибок – цього домоглися за допомогою спеціального відбивного покриття. На даху електромобіля Citroen 19_19 Concept розміщена пара лідарів, які використовуються для автономної системи управління і підвищення безпеки під час руху в ручному режимі.

Електромобіль оснащений двома електродвигунами сумарною потужністю 340 кВт з обертовим моментом 800 Нм. Розгін від 0 до 100 км/год займає 5 секунд, максимальна швидкість обмежена на позначці 200 км/год. Від батареї ємністю 100 кВтг концепт здатний проїхати до 800 км за вимірювальним циклом WLTP. Підтримується швидкісна зарядка (20 хвилин зарядки додає 600 км пробігу), а також індукційна зарядка на ходу (потрібна спеціальна дорога).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua