0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Укрзалізниця" достроково погасила півмільярда кредиту "Ощадбанку"


"Укрзалізниця" достроково погасила півмільярда кредиту "Ощадбанку"

Акціонерна компанія “Укрзалізниця” здійснила дострокове і повне погашення першої частини бридж-кредиту державного “Ощадбанку” в розмірі 500 мільйонів гривень.

Як повідомили в прес-службі “Укрзалізниці” з посиланням на голову правління компанії Євгена Кравцова, дострокова виплата була здійснена завдяки поліпшенню операційної ефективності.

“Виплати “Ощадбанку” здійснено “Укрзалізницею” без додаткового залучення кредитних ресурсів, достроково і в повному обсязі. Це стало можливим завдяки поліпшенню операційної ефективності і максимально раціонального використання наявних ресурсів. Це є продовженням нашої послідовної політики, коли в період 2017-2019 років кредитний портфель “Укрзалізниці” було зменшено на 9,4 мільярда гривень”, – цитує прес-служба Кравцова.

У повідомленні з посиланням на голову правління “Укрзалізниці” зазначається, що своєчасне і належне виконання фінансових зобов’язань є принциповою позицією “Укрзалізниці” і характеризує компанію як надійного партнера.

Кравцов нагадав, що бридж-кредит “Ощадбанку” так само, як і фінансування Державного агентства інфраструктурних проектів України, були залучені компанією в березні 2019 року в національній та іноземній валютах для рефінансування частини заборгованості за єврооблігаціями, що додатково знизило потенційні ризики отримання збитків від курсових різниць .

Кравцов також повідомив, що надходження компанії в 2018 році були збільшені на 13% в порівнянні з 2017 роком, а чистий прибуток зріс на 78%, незважаючи на зростання ринкової вартості основних складових операційних витрат.

“Ліквідність компанії залишається на стабільному рівні, що додає впевненості інвесторам у виконанні “Укрзалізницею” своїх фінансових зобов’язань”, – підкреслюється в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування