Сьомий банк добровільно припинив свою діяльність в Україні


Сьомий банк добровільно припинив свою діяльність в Україні

Національний банк України (НБУ) відкликав банківську ліцензію у Вернум Банку (Київ).

Як говориться в повідомленні НБУ на сайті, відповідне рішення ухвалило правління Нацбанку 14 травня.

“Єдиний акціонер АТ “Вернум Банк” ухвалив рішення про припинення цим банком банківської діяльності без ліквідації юридичної особи”, – йдеться в повідомленні.

Вернум Банк – сьомий банк, який припинив банківську діяльність за власною ініціативою без ліквідації юридичної особи. Раніше НБУ відкликав ліцензії у БМ Банку, Діві Банку, банку “Фінансовий партнер”, Апекс-Банку, Промислово-фінансового банку і Кредит Оптима Банку.

Процедура припинення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи стала можливою завдяки ухваленню в березні 2017 року закону України “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків”.

Причиною для відкликання банківської ліцензії є узгодження банками з НБУ плану припинення і повне виконання зобов’язань, пов’язаних із здійсненням банківської діяльності.

Вернум Банк заснований в 2009 році. Станом на 1 січня 2019 року його єдиним власником через ТОВ “Люкс-Інфо” є Наталія Ігнатченко.

Згідно з даними Нацбанку України, за розміром загальних активів на 1 квітня 2019 року Вернум Банк посідав 75-е місце (278,651 млн грн) серед 77 банків, що діяли в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua