АМКУ відхилив скаргу "Енергоатому" на "Роттердам+" (документ)


АМКУ відхилив скаргу "Енергоатому" на "Роттердам+" (документ)

Антимонопольний комітет України відхилив скаргу атомної компанії “Енергоатом” на Нацкомісію регулювання енергетики і комунальних послуг і його формулу “Роттердам+”. Вона пов’язує вартість вугілля з індексом в порту Роттердама (Нідерланди) з урахуванням витрат на його доставку в Україну.

Про це пише видання “Наші гроші” з посиланням на відповідь АМКУ, датовану 17 квітня.

Комітет встановив, що в період дії формули з березня 2016 року по квітень 2019 року не відбулося істотного перерозподілу часток між учасниками ринку генерації електричної енергії. Більше того, частка “Енергоатому” навіть трохи зросла – з 53,7% до 54,3%, а частка теплової генерації – зменшилася з 31,8% до 29,5%.

При цьому тариф на електроенергію для атомних станцій зріс з 46,87 коп. за кВт-годину до 56,57 коп., а для теплових – з 88,01 коп. до 177 коп.

“Комітет дійшов висновку про відсутність підстав для початку розгляду справи в зв’язку з відсутністю негативного впливу постанови НКРЕКП №289 “Про затвердження порядку формування прогнозної оптової ринкової ціни електричної енергії” на економічну конкуренцію”, – йдеться в повідомленні.


lb.ua


lb.ua


lb.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua