АМКУ пояснив, чому відмовився визнавати монополістами Київстар і Vodafone


АМКУ пояснив, чому відмовився визнавати монополістами Київстар і Vodafone

У відповідь на чергову спробу lifecell через суд визнати «Київстар» і Vodafone монополістами, оскарживши рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ), державний уповноважений відомства з питань ринку телеком-послуг Марія Процишен розповіла про позицію регулятора.

Lifecell просив Антимонопольний комітет визнати операторів Kyivstar і Vodafone монополістами тому, що ті встановили загороджувальні тарифи на дзвінки в інші мережі, використовуючи своє домінуюче становище. За словами Процишен, АМКУ відмовив lifecell в визнанні операторів Vodafone і Kyivstar монополістами з двох причин:

Оператор неодноразово змінював вимоги за своєю заявою, в результаті зупинився на необхідності встановити цінове регулювання для своїх конкурентів, залишивши вільним ціноутворення для себе.

lifecell звузив рамки дослідження ситуації на ринку до періоду з 1 січня 2012 року до 30 червня 2015 року та однієї області порівняння, і відмовився їх розширювати. Рішення приймалося і буде переглянуто тільки щодо цього часового періоду. Однак відтоді ситуація на ринку істотно змінилася, в тому числі через впровадження MNP.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua