В Євросоюзі обмежили вартість телефонних дзвінків і SMS


В Євросоюзі обмежили вартість телефонних дзвінків і SMS

У країнах Європейського союзу з 15 травня вводиться нова максимальна ціна для всіх міжнародних дзвінків і SMS в межах ЄС.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Єврокомісію.

Як вказано в повідомленні, абоненти, що дзвонять зі своєї країни в іншу країну ЄС, будуть платити максимальну суму 19 євроцентів за хвилину (+ПДВ) та 6 євроцентів за SMS-повідомлення (+ПДВ).

Нові правила міжнародних дзвінків усувають значні розбіжності в цінах, які раніше були між державами-членами. В середньому стандартна ціна на фіксований або мобільний дзвінок всередині ЄС була в тричі вищою від стандартної ціни на внутрішній дзвінок, а стандартна ціна SMS-повідомлення всередині ЄС більш ніж удвічі вища, ніж на внутрішній.

Після скасування плати за роумінг в червні 2017 року нові цінові обмеження на міжнародні дзвінки і SMS в ЄС є частиною перегляду правил в масштабах ЄС, зазначили в Єврокомісії.

Дослідження Eurobarometer з міжнародних дзвінків показує, що торік четверо з десяти респондентів (42%) зв’язувалися з кимось в іншій країні ЄС. 26% респондентів сказали, що вони використовували стаціонарний, мобільний телефон або SMS, щоб зв’язатися з кимось в іншій країні ЄС.

Правила будуть застосовуватися у всіх 28 країнах ЄС з 15 травня, а незабаром також в Норвегії, Ісландії та Ліхтенштейні. Максимальна ціна обмежена тільки для особистого використання, тобто для приватних клієнтів. Бізнес-клієнти виключені з цього цінового регулювання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua