0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Зеленського оштрафували за демонстрацію бюлетеня


Зеленського оштрафували за демонстрацію бюлетеня

Оболонський райсуд Києва на засіданні в понеділок, 13 травня, визнав новообраного президента Володимира Зеленського винним в незаконній агітації під час голосування на виборах і оштрафував його на 850 гривень.
 
Адвокати Зеленського повідомили, що їхній підзахисний не зміг з’явитися на засідання, і попросили розглядати справу без нього.
 
При цьому сторона захисту просила суд закрити адміністративну справу в зв’язку з відсутністю складу порушення. “Бюлетень був продемонстрований на прохання журналістів, але при цьому ніяких закликів голосувати озвучено не було”, – сказав адвокат Сергій Кальченко.
 
За словами захисника, Зеленський, підписуючи протокол поліції, визнав провину, бо “він не юрист і хотів поступити правильно”.
 
“Зеленського Володимира Олександровича визнати винним у скоєнні правопорушення… та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 гривень”, – сказав суддя Владислав Дев’ятко.
 
Крім того, суд ухвалив стягнути з Зеленського судовий збір. Постанову може бути оскаржено в апеляційній інстанції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування