"ОК, Бухгалтер!" - управління рахунками в надійних руках


"ОК, Бухгалтер!" - управління рахунками в надійних руках

Онлайн-банк для підприємців «ОК, Альфа!» додав ще одну роль користувача – віддаленого бухгалтера. Унікальний новий сервіс «ОК, Бухгалтер!» – це єдине вікно для бухгалтера, який може управляти рахунками декількох ФОП.

Завдяки новій ролі користувача в «ОК, Альфа!» клієнтам-ФОП буде ще простіше управляти своїми рахунками – адже тепер можна одним кліком передати доступ до своїх рахунків довіреній особі. Бухгалтер, після проходження ідентифікації та юридичної перевірки з боку банку, зможе не тільки управляти рахунками ФОП з особистого віртуального кабінету, але і легко додавати інших клієнтів-ФОП.

Щоб зареєструватися в системі, бухгалтеру потрібно на сторінці реєстрації «ОК, Бухгалтер!» ввести податковий номер ФОП, до рахунків якого він хоче запитати доступ, ввести свої персональні дані та створити обліковий запис. Сформований запит відправляється на підтвердження клієнту-ФОП, який в особистому кабінеті «ОК, Альфа!» може прийняти або відхилити цей запит. А також у банк, який з метою безпеки вимагає проходження обов’язкової ідентифікації бухгалтера. Для цього йому потрібно один раз завітати до відділення для надання оригіналів персональних документів і довіреності.

Після активації у бухгалтера з’явиться доступ до рахунків. За необхідності клієнт може в будь-який момент одним натисканням відкликати надані бухгалтеру права доступу в «ОК, Альфа!» з особистого кабінету.

«ОК, Альфа!» – онлайн-банк для підприємців, який пропонує простий доступ до банківських та додаткових послуг для клієнтів-ФОП. Система постійно розвивається і вдосконалюється, кожні два тижні вона отримує новий або поліпшений функціонал. Так, нещодавно з’явилася послуга автоматичного вільного продажу валюти, прямий переказ коштів з рахунку ФОП на власний рахунок ФО, було знижено вартість стартового тарифного пакету «Digital Start» і запущено спеціальний тариф Digital IT для IT підприємців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua