0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Скільки платять нетехнічним співробітникам в українському IT (інфографіка)


Скільки платять нетехнічним співробітникам в українському IT (інфографіка)

Аналітики агентства DNA325 опитали нетехнічних фахівців і порахували, скільки в українських IT-компаніях платять фахівцям з маркетингу, продажів і розвитку бізнесу, рекрутингу та управління персоналом, affiliate менеджерам різних вікових категорій.

Серед респондентів – співробітники компаній, що займаються аутсорсингом і розробкою продуктів, веб-студій і діджитал агентств, які активно працювали в цій ніші в першому кварталі 2019 року. Географічний розподіл учасників опитування такий:
 

  • Середній вік учасників опитування коливається від 26 до 30 років.

  • Середня зарплата нетехнічних IТ-фахівців в цій віковій категорії трохи вища від загальної ринкової вартості і складає $1580.
  • Працівники, які займають високі посади у віковій категорії 40+, як правило, заробляють майже вдвічі більше – близько $2300-2400.
  • Старші фахівці (50+) з великим досвідом роботи, в середньому, досягають планки в $ 2000.

Фахівці, що займають середні і старші посади в старших вікових категоріях, зазвичай складають основу компанії і отримують постійну заробітну плату протягом багатьох років, що означає, що вони буквально заробляють гроші завдяки досвіду в цій галузі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування