Гройсман про ренаціоналізацію Приватбанку: будемо захищатися


Гройсман про ренаціоналізацію Приватбанку: будемо захищатися

Прем’єр Володимир Гройсман відповів журналістам на питання, чи готовий уряд віддати Приватбанк Ігорю Коломойському в разі, якщо таким буде рішення суду.

За словами Гройсмана, є дві фундаментальні речі, які стосуються Приватбанку. По-перше, Приватбанк сьогодні є державним і докапіталізованим, на що було витрачено 155 млрд грн державних коштів. Крім того, банк знаходиться у дуже доброму стані.

“Третя позиція. Його націоналізація відбулась внаслідок рішень НБУ. Уряд не визначав його стан. Нацбанк визначив, що він є неплатоспроможним. І було тільки два варіанти: ліквідація банку з 20 млн вкладників. Не дай боже його ліквідувати – це катастрофа. І другий – це націоналізувати”, – розповів прем’єр.

Він нагадав, що після висновку НБУ питання націоналізації розглядалось на РНБО, потім – урядом.

“Тому пріоритети залишаються абсолютно чіткими. Перше, банк стабільний і має бути стабільним. Друге – кошти вкладників мають бути захищені і 155 млрд грн державних грошей мають бути захищені. Ось три позиції, за які уряд буде боротись і жодних інших компромісів бути не може”, – заявив голова уряду.

Він також зазначив, що на сьогодні стосовно Приватбанку є безліч міжнародних і внутрішніх судів. “Будем боротись, щоб всі рішення, прийняті урядом, були відстояні в національних судах і захищений державний інтерес”, – підсумував Гройсман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua