0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Як ринок нерухомості реагує на вибори


Як ринок нерухомості реагує на вибори

Вінницька, Тернопільська та Чернігівська області – лідери у зростанні цін на вторинне житло.

Тільки в Вінниці ціни на однокімнатні квартири за перший квартал 2019 року зросли на 44%, зазначають аналітики. А у Львові вартість одно- і двокімнатних квартир вища, ніж у Києві.

Однак причин для підвищення цін немає, кажуть ріелтори. Ринок нерухомості, навпаки, завмер.

Якими будуть ціни на нерухомість у Києві, розбирався сайт “Сегодня”.

“Дослідження вторинного ринку показало – однокімнатні квартири у Вінницькій області зросли в ціні на 44%. А у Львові вони були навіть дорожчі, ніж у столиці”, – зазначають аналітики майданчика OLX.

Середня ціна однокімнатної квартири у Вінницькій області – 670 тис. грн. На Тернопільщині – 595 тис. грн, в Чернігівській – 458,5 тис. грн.

Якщо судити з оголошень у мережі, то найвищі ціни на однокімнатні квартири – у Львові. В середньому вартість квартири становить 922 тис. грн, тоді як однокімнатні квартири в Києві пропонують в середньому по 809 тис. грн.

Однак по оголошеннях не варто судити про тенденції на ринку. Статистика сайтів нерухомості не говорить про реальну ситуацію, тому що серед інших оголошень найчастіше є ті, цінам яких не завжди можна вірити.

“Однокімнатні квартири, як найбільш затребувані в туристичному місті, можуть подорожчати в деяких районах Львова до рівня київських – в цьому я не сумніваюся. Якщо порівнювати хороші квартири у Львові і погані в Києві, то вони в цінах приблизно зрівняються. Але розрив між столицею і обласними центрами є. Якщо в Києві ціна за метр квадратний приблизно 1000 дол. То у Львові та Одесі – 750 дол./кв.м., Харкові та Дніпрі – на рівні 550 дол./кв.м”, – говорить директор департаменту Асоціації ріелторів України Едуард Базус.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування