У Мінфіні назвали напрямки спільних проектів з ЄБРР


У Мінфіні назвали напрямки спільних проектів з ЄБРР

Міністр фінансів України Оксана Маркарова обговорила із президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті майбутні кроки реалізації спільних проектів, а серед напрямків співпраці виокремила реформу енергетичного сектору та допомогу з реалізацією інфраструктурних проектів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України у Facebook.

Читайте також: В Мінфіні повідомили, скільки цьогоріч становили державні запозичення

“Україна обрала шлях змін та впевнено рухається ним. Ми впевнені, що співпраця у впровадженні реформ енергетичного сектору, допомога з реалізацією інфраструктурних проектів значно прискорить здійснення таких структурних змін”, — підкреслила під час зустрічі Маркарова.

Також, на зустрічі з головним економістом ЄБРР Сергієм Гурієвим в центрі уваги були поточний економічний стан країни, прогрес у впровадженні ключових реформ та перебіг співпраці з МВФ.

Окрім того, під час дискусійної панелі “Україна – продовження курсу змін” Маркарова розповіла, що Мінфін України дотримується найкращих практик виваженої фіскальної політики.

“Який дозволяє нам повністю і своєчасно обслуговувати борг, і що Україні вдалося зменшити його з 71,8% ВВП у 2017 році до 60,9% ВВП у 2018 році. Фіскальна консолідація також дозволила зберегти дефіцит бюджету на рівні до 2,4% ВВП у 2018 році, що було передбачено програмою МВФ, і цього року ми плануємо продовжувати його скорочення”, – зазначила Маркарова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua