У МВФ не озвучили дату візиту в Україну


У МВФ не озвучили дату візиту в Україну

Дату візиту нової місії Міжнародного валютного фонду в Україну ще не названо. Але, швидше за все, співробітники МВФ повернуться до Києва в найближчі тижні.

Про це повідомив представник МВФ Джеррі Райс.

“Немає конкретної дати місії з першого огляду в рамках програми МВФ. Але ми очікуємо повернення до Києва в найближчі тижні”, – зазначив Райс.

Нагадаємо, в січні 2019-го Порошенко зустрівся з Лагард на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Директор-розпорядник під час, за її словами, “конструктивної зустрічі” запевнила українського президента, що МВФ готовий і надалі підтримувати Київ на його шляху до реформ.

Також нагадаємо, Нацбанк України очікує візиту місії МВФ в середині травня. Про це заявив глава Нацбанку Яків Смолій після оголошення про зниження облікової ставки вперше за два роки. За його словами, місія проведе ревю програми. За результатами цього перегляду буде прийнято рішення про надання чергового траншу. За планом, Україна повинна отримати транш в 2019 році. Перша заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова при цьому допускає, що Україна може отримати транш в червні.

18 грудня 2018 року Рада директорів МВФ затвердила нову програму співпраці з Україною – stand-by. Термін програми – 14 місяців, обсяг – близько 3,9 млрд доларів. Того ж місяця Україна отримала перший транш за новою програмою МВФ у розмірі 1,4 млрд доларів і побила рекорд за валютними резервами. Для отримання повного фінансування за програмою Україна має протягом року виконати так звані “маяки”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВФ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua