Які мости ремонтують у Києві і коли відновлять рух


Які мости ремонтують у Києві і коли відновлять рух

В усіх районах столиці проводилися роботи з капітального та поточного ремонтів доріг. Окрема увага – мостам та шляхопроводам, ремонт яких триває цілодобово.

Про це повідомляє КК «Київавтодор».

Заміна деформаційних швів, встановлення бортового каменю, ремонт плити проїжджої частини і асфальтування проводили дорожники на пішохідному мосту на перетині вул. Борщагівської та вул. Гетьмана, мосту Метро через Русанівську протоку, Південному мостовому переході, Частині Північного мосту – мосту через р. Десенка.

Ремонт мосту Метро

На частині мосту Метро через Русанівську протоку до кінця травня планується відкрити рух транспорту в напрямку центру міста, а вже до кінця серпня поточного року завершити всі ремонтні роботи на проїжджій частині мосту у двох напрямках.

Ремонт на мосту через Десенку

Сьогодні, 6 травня, повинні завершитись роботи з ремонту плити проїжджої частини на мосту через р. Десенка.

Ремонт на Повітрофлотському шляхопроводі

До 12 травня, у зв’язку з ремонтом деформаційних швів на естакадному виїзді з вул. Борщагівської на Повітрофлотський шляхопровід, частково обмежено рух транспорту у місці виконання робіт.

Ремонт на Південному мосту

До 2 червня, у зв’язку з капітальним ремонтом деформаційних швів на Південному мостовому переході, частково обмежено рух транспорту у напрямку з Наддніпрянського шосе на естакаду Південного мостового переходу, біля ст. метро «Видубичі».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua