«Зелені» електростанції виробляють третину всієї електроенергії у світі - звіт


«Зелені» електростанції виробляють третину всієї електроенергії у світі - звіт

З відновлювальних джерел енергії людство отримує вже третину всієї електроенергії. Минулого року потужність відновлювальних електростанцій, встановлених у світі, зросла на 171 гігават.

Про це повідомляє Міжнародна агенція з відновлювальної енергетики (IRENA).

Зазначається, що протягом 2018 року обсяг виробленої «зеленими» електростанціями електрики збільшився на 7,9% переважно завдяки встановленню нових сонячних електростанцій.

Зростання кількості електростанцій, що працюють на відновлювальних джерелах, спостерігається на всіх континентах та у всіх частинах світу. Найбільше зростання у 2018 році зафіксували в Океанії — на 17,7%. В Азії «зелених» електростанцій за рік стало більше на 11,4%.

Близько двох третин всіх нових електростанцій, що вводяться в експлуатацію у світі, працюють на відновлювальних джерелах енергії, зазначають в IRENA

«Сильне зростання у 2018 році продовжує неймовірний тренд останніх 5 років, який відображає зміщення акценту на відновлювальні джерела енергії як драйвер світової енергетичної трансформації», — повідомив генеральний директор IRENA Аднан З. Амін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua