Toyota побудувала свою власну «Північну петлю»


Toyota побудувала свою власну «Північну петлю»

Компанія Toyota в Японії ввела в експлуатацію першу частину свого нового науково-дослідного центру Шімояма. У ньому автомобілі будуть тестувати на декількох треках, створених за аналогією зі знаменитими світовими гоночними трасами. Є там і зменшена копія німецької «Північної петлі».

Toyota багато років поспіль тестує свої нові моделі в Нюрбургрингу, Німеччина. Зараз на німецькій трасі завжди можна побачити новинки того чи іншого автовиробника. Але в майбутньому, напевне, німецьким фотошпигунам доведеться обійтися без новинок компанії Toyota: у неї тепер є своя власна «Північна петля».

Правда, японська «Північна петля» не така довга, як німецька. Її довжина становить 5,3 км.

«Ми завжди хотіли робити найкращі автомобілі. Тому тестували їх на різних гоночних трасах в різних гонках. Тепер у нас є новий науково-дослідний центр, в якому ми відтворили в зменшеному масштабі кілька найкращих у світі гоночних трас. На цих треках ми будемо дуже ретельно тестувати кожну нову нашу модель. Автомобілісти отримають моделі, сидячи за кермом яких відчуваєш справжнє задоволення», – сказав Акіо Тойода, глава компанії Toyota.

Частково траси науково-дослідного центру Шімояма в Японії вже введені в експлуатацію. Повністю об’єкт побудують до 2023 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua