Скільки Зеленський витратив на вибори


Скільки Зеленський витратив на вибори

Новообраний президент Володимир Зеленський задекларував 143,3 млн грн витрат на свою виборчу кампанію, донорами коштів переважно виступали фізичні особи і партія.

Про це свідчать дані остаточного фінансового звіту Зеленського про витрати на виборчу кампанію з 1 лютого по 19 квітня, опубліковані на сайті Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК).

Згідно з документом, виборчий фонд Зеленського поповнювався за рахунок вкладів фізичних осіб – 71,7 млн ​​грн і від партії “Слуга народу” – 65,9 млн грн. При цьому власні кошти кандидата склали 11,7 млн ​​грн, а внески юридичних осіб – 7,1 млн.

Зазначено, що найбільші внески до фонду Зеленського зробили дві компанії, зареєстровані в Черкаській області – ТОВ “Агроче Плюс” і ТОВ “Інтеренерготрейд”, які переказали на рахунок кандидата по 3 млн грн.

Відомо, що за період з 1 лютого по 19 квітня Зеленський в рамках виборчої кампанії витратив 109,9 млн грн на рекламу в ЗМІ. Також на виготовлення матеріалів передвиборної агітації новообраний президент витратив 3,2 млн грн.

Крім того, наголошується, що на “інші послуги, пов’язані з проведенням передвиборної агітації”, Зеленський витратив 24,2 млн грн, а інші витрати на передвиборну агітацію склали 6 млн грн.

Згідно з документом, 1,74 млн грн Зеленський переказав НСК “Олімпійський” для проведення дебатів 19 квітня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua