0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Huawei розповіла про 5G і підтвердила вихід Mate X


Huawei розповіла про 5G і підтвердила вихід Mate X

Huawei оголосив про свої плани щодо випуску пристроїв з підтримкою 5G.

Huawei Mate X – перший гнучкий смартфон компанії (і заодно перший з підтримкою мереж 5G) – як і раніше намічений до виходу в червні цього року.

Huawei планує випустити ще один апарат 5G в жовтні цього року. Він має стати третім смартфоном 5G в портфелі Huawei після Mate X і Mate 20 X 5G, про які вже було заявлено раніше.

Новина про запуск Mate X в червні цього року прийшла на тлі повідомлень про затримку виходу Samsung Galaxy Fold через проблеми, пов’язані з дисплеєм прототипів, отриманих журналістами.

Huawei збирається представити перший клієнтський термінал 5G від Huawei в червні цього року, а дещо пізніше – запустити мобільний роутер Wi-Fi з підтримкою 5G. Існує ймовірність, що майбутні серії Mate 30 і Nova теж можуть отримати варіанти з підтримкою стільникових мереж нового покоління.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування