У Зеленського розповіли про перші ключові призначення


У Зеленського розповіли про перші ключові призначення

У штабі новообраного президента України розповіли, кого розглядають на ключові керівні посади в країні.

За словами екс-міністра фінансів України, члена команди Володимира Зеленського Олександра Данилюка, на ключові посади мають бути призначені люди, які не пов’язані з бізнесом і олігархами.

«Будь-який такий зв’язок буде дискредитувати нового президента. Більше того, це позбавить будь-якої можливості для змін країни. Також ми виступаємо за роботу з міжнародними інститутами. Я розумію, як від цієї співпраці отримувати вигоду, переваги для країни. Ця допомога потрібна нам, щоб рухатися вперед і підтримувати реформи. Я не сприймаю, коли МВФ вимагає від нас боротьби з корупцією. Я вважаю, це те, чого чекають від нас наші громадяни. Ми повинні визначати пріоритети, ми повинні показувати, як ми боремося з корупцією, і залучати міжнародні організації, щоб вони підтримували реформи в інших сферах: розвиток інфраструктури, фінансового сектора – те, що допомагає країні розвиватися», – каже Данилюк.

У пріоритеті нової влади – перезавантаження антикорупційної структури, зокрема керівництва Служби безпеки України та Генпрокуратури.

«Що ж до реформування правоохоронних органів, то тут моя позиція цілком збігається з позицією бізнесу. В першу чергу, йдеться про реформу Генпрокуратури і СБУ. Я за те, щоб всі економічні злочини перейшли в Службу фінросслідувань, яка би підпорядковувалася Мінфіну. Саме такий інструмент використовують в інших країнах, як найефективніший. Це дуже важлива реформа, яка позбавить тиску правоохоронців на бізнес. Тиску не буде», – зауважив Данилюк. Не менш важливою екс-міністр назвав і реформу Нацагентства з протидії корупції.

Ще два ключові призначення для розвитку країни за словами команди Зеленського – посади міністра закордонних справ і міністра оборони.

За словами екс-міністра, на посади глав ГПУ і САП (антикорупційна прокуратура) він буде рекомендувати людей, які зарекомендували себе тим, що вже боролися з системою. З основними кандидатурами у Зеленського обіцяють визначитися до інавгурації. Екс-міністр не відкидає, що це можуть бути і колишні чиновники, або ж антикорупційні активісти.

«Це люди, які будуть міняти систему. Це повинна бути єдина команда, тому що одна людина – це побороти не зможе. Людей розглядаємо, але це буде рішення Володимира Зеленського, коли він буде представляти свою команду. І не ту, з якою ми йшли на вибори, а та, що зараз керуватиме ключовими інституціями», – підкреслив Данилюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua