Список безвізових країн поповнився трьома державами


Список безвізових країн поповнився трьома державами

У 2019 українці можуть подорожувати без віз в 131 країну світу. 14 квітня до цього списку додався Таїланд, а 24 квітня – Еквадор і Північна Македонія. Про це повідомляє компанія Ейр Астана. Тепер громадяни України можуть вільно літати в Таїланд і перебувати там з туристичною метою до 30 днів. На території Еквадору і Північної Македонії українці можуть перебувати без візи до 90 днів.

Повністю «вільними» для українців є 94 країни, для відвідин яких достатньо лише паспорта і не потрібне проходження ніяких додаткових процедур. За даними міжнародної консалтингової компанії Henley & Partners, в 2019 році Україна посіла 41 місце в рейтингу паспортів світу, власники яких мають право на безвізове відвідування тих чи інших країн.

Значна частина безвізових для українців країн розташовані в Європі. Це 26 держав Євросоюзу (крім Великобританії та Ірландії) і ще 4 країни Шенгенської зони, що не входять до складу ЄС (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія і Швейцарія).

Азія – другий за популярністю після Європи регіон серед українців, кажуть авіаперевізники. Азіатські країни однаковою мірою популярні як в туристичному, так і в діловому відношенні: бізнес-поїздки часто стають метою подорожей українців, і в майбутньому відсоток таких поїздок буде тільки зростати.

В Азії найпопулярнішим напрямком для громадян України став західний регіон – Туреччина, Ізраїль та Грузія. Згідно зі статистикою Держприкордонслужби України, в 2017-2018 роках найбільш відвідуваною для українців країною в Азії стала Туреччина. Всього в 2018 році цю країну відвідало 1,4 млн українців – на 7,95% більше, ніж в 2017-му.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua