Toyota представила вантажівку на водневих паливних елементах


Toyota представила вантажівку на водневих паливних елементах

У Лос-Анджелесі відбулася презентація нової вантажівки компанії Toyota з нульовим викидом шкідливих речовин в атмосферу. Проект реалізовувався спільно з Kenworth Truck Company, міським портом і організацією California Air Resources Board. Представлений прототип Fuel Cell Electric heavy-duty Truck (FCET) функціонує на основі водневих елементів, виробляючи у вигляді відходів воду.

Представлений вантажний автомобіль заснований на прототипах, розробка яких ведеться з 2017 року. Згідно з офіційними даними, FCET здатна долати без дозаправки близько 480 км, що майже в 2 рази перевищує середньодобовий пробіг вантажівок.

Компанія має намір випустити 10 високотехнологічних вантажних автомобілів, які будуть використовуватись для транспортування вантажів з порту Лос-Анджелеса в різні місця в межах міста і за його межами. Як і попередні прототипи, представлена вантажівка виконана на основі тягача Kenworth T680 Class 8. Головна мета, переслідувана розробниками, полягає в організації перевезень з використанням екологічно чистого транспорту для зниження рівня викиду шкідливих речовин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua