0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Україна відмовиться від ямкового ремонту доріг – Гройсман


Україна відмовиться від ямкового ремонту доріг – Гройсман

В Україні потрібно зменшувати обсяги ямкового ремонту доріг і збільшувати частку капітального ремонту, адже останній – має гарантію якості.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час перевірки стану дороги М-05 “Київ – Одеса” в Черкаській області, повідомляє Сьогодні.

Читайте також: Укравтодор відкрив ділянку першої бетонної дороги в Україні

Гройсман підкреслив, що на проінспектованій ділянці траси відмовилися від ямкового ремонту і відразу розпочали капітальні роботи – демонтаж старого покриття і укладання нового шару асфальту за сучасними технологіями.

“І ми розуміємо, що ямковий ремонт – це оперативний протиаварійний захід. Саме тому ми більше переходимо на поточний, середній і капітальний ремонти. І завдання – збільшувати саме капітальні ремонти. Пройде час, ми зламаємо тенденцію (проведення ямкового ремонту – ред.). Уже зараз в кожній області, фактично в кожному районі ведуться дорожні роботи, виходить техніка”, – заявив Гройсман.

Коментуючи необхідність саме таких заходів, глава уряду нагадав, що в цьому році на ремонт доріг виділено 55 млрд грн, з них 14,7 млрд грн – на дороги місцевого значення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування