У Києві зросли борги із зарплат


У Києві зросли борги із зарплат

У Києві станом на 1 квітня борги із виплати заробітної плати зафіксовано на 67 підприємствах на загальну суму 156,3 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту соціальної політики КМДА.

«Ситуація щодо стану виплати заробітної плати по м. Києву дещо погіршилась, у порівнянні до попереднього місяця борг із виплати заробітної плати по місту збільшився на 13% або на 18 млн грн», – коментує директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Чому відбувається зростання боргу?

За словами Юрія Крикунова, зростання боргу відбулось за рахунок нарощування боргів на 32 підприємствах-боржниках міста на загальну суму 20,3 млн грн, з них 19 державних на суму 19,2 млн грн.

Скільки підприємства-боржники сплатили заборгованої зарплатні за попередні місяці?

Протягом квітня цього року підприємствами-боржниками міста було виплачено майже 3,6 млн грн простроченої заборгованої заробітної плати за лютий 2019 року та попередні періоди, у томі числі у повному обсязі погасили свої борги 3 підприємства у сумі майже 1,3 млн грн.

Всього ж, завдяки вжитим спільним заходам, протягом січня – березня 2019 року підприємствами-боржниками міста було виплачено майже 43,0 млн грн заборгованої заробітної плати.

Як відбуваються перевірки інспекторами підприємств-боржників?

  • За результатами перевірок, у разі виявлення порушень трудового законодавства виносяться приписи з вимогою їх усунення.
  • Складені протоколи про адміністративні правопорушення передаються до суду.
  • Також виносяться пропозиції про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних посадових осіб, а матеріали перевірок передаються до правоохоронних органів для вирішення питання щодо притягнення керівників до кримінальної відповідальності за ст.175 Кримінального Кодексу України.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua