5 найбільш високооплачуваних вакансій квітня


5 найбільш високооплачуваних вакансій квітня

Аналітик сайту rabota.ua Тетяна Пашкіна назвала топ-5 найбільш високооплачуваних вакансій квітня, які актуальні і доступні для працевлаштування.

1. Full Stack Web developer for marketing company

ІТ-вакансія. Компанія Jax Corporation пропонує 150 000 грн фахівцю з досвідом роботи 5+ years в AngularJS v1.x, робота з хмарними сервісами і Good in speaking English and good written English.

2. Головний конструктор систем життєзабезпечення

Головний конструктор систем життєзабезпечення з оплатою від 100 000 грн. Інноваційна компанія з іноземними інвестиціями шукає фахівця, причому готова розглядати кандидатів з будь-якими ціновими побажаннями і з інших міст.

3. Начальник коксового цеху

Посада від металургійного комбінату «Азовсталь» на зарплату в 70 000 грн. Функцією фахівця буде керівництво виробничо-господарською діяльністю цеху і всіма наявними в його розпорядженні технічними та матеріальними засобами.

4. Керівник архітектурно-експертної служби

Керівник архітектурно-експертної служби з оплатою в 60 000 грн. Затребувані стресостійкість, організаторські здібності, вміння працювати з командою; знання англійської буде перевагою.

5. Помічник в приймальню громадського діяча зі знанням англійської мови (advanced)

Помічник громадського діяча на оплату 53 000 грн. Потрібно не тільки мати багато чеснот, серед яких відмінна англійська, грамотна письмова та усна мова обов’язкові; відповідальність і готовність до ненормованого робочого дня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua