0 800 307 555
0 800 307 555

Міжбанк: понеділок обіцяє бути цікавим


Міжбанк: понеділок обіцяє бути цікавим

Цей понеділок пройде досить цікаво на валютному міжбанку і, як і минулої п’ятниці, під впливом зовсім різноспрямованих факторів. Ми прогнозуємо зростання обсягу операцій і активності учасників торгів – до 410-450 млн доларів при здійсненні до 510-600 угод. Ось основні причини, які істотно вплинуть сьогодні на ринок:

Закінчення періоду основних податкових платежів у клієнтів змінюється початком головних виплат експортерам відшкодувань ПДВ. Багато експортерів тепер не будуть поспішати розлучатися з валютою в сумах, більших за обов’язкові продажі, і будуть проводити свої господарські операції за рахунок коштів, одержуваних від держави. Це скорочує обсяги пропозиції валюти на ринку і працює проти гривні.

Наслідком минулої Страсної п’ятниці в США і країнах ЄС стала робота валютного міжбанку 19 квітня в досить усіченому режимі на умовах ТОМ. Багато клієнтів перенесли свої операції відразу на понеділок, і сьогодні їх заявки вийдуть на ринок. Це не тільки збільшить статистику торгів, але і буде створювати ситуативні перекоси попиту і пропозиції протягом дня. Цим скористаються спекулянти для спроб погойдати курс протягом дня;

Накал політичних пристрастей після завершення президентських виборів дещо знизиться, що спрацює на користь гривні.

Ми прогнозуємо на понеділок коридор по долару в межах 26,75 — 26,90 гривень з періодичними спекулятивними спробами розігріти курс.

Як завжди – при появі ситуативного надлишку долара на міжбанку ми побачимо НБУ з інтервенцією з викупу валюти через Matching.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 26,81/ 26,85
євро – 30,15 / 30,19
російський рубль – 0,419 / 0,420

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua