0 800 307 555
0 800 307 555

АМКУ закрив справу проти Київстару, Vodafone і lifecell


АМКУ закрив справу проти Київстару, Vodafone і lifecell

Антимонопольний комітет закрив справу проти трьох мобільних операторів – “Київстар”, Vodafone Україна та lifecell, порушену за фактами недобросовісної реклами.

Про це повідомляється на сайті АМКУ.

“Прийнято рішення про закриття справи у зв’язку з виконанням рекомендацій Антимонопольного комітету України у повному обсязі та у встановлені строки”, – йдеться в інформації про рішення Антимонопольного комітету.

Зазначається, що рішення про необхідність усунення порушень трьома мобільними операторами були ухвалені 11 та 12 грудня 2018 року.

Довідка Finance.ua:

  • В грудні 2018 року, за взаємними скаргами самих мобільних операторів, АМКУ розробив рекомендації, за якими компанії «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell мали утриматися від вживання в рекламі формулювань, що не можуть бути підтверджені фактичними даними і можуть вводити в оману споживачів.
  • За словами Державного уповноваженого АМКУ Марії Процишен, в АМКУ визнали, що використання таких слів, як «найбільше покриття», «найбільша швидкість», «лідер» створюють у споживача реклами сприйняття першості і можуть вплинути на купівлю послуг.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Опитування
В Контексті Finance.ua