0 800 307 555
0 800 307 555

Нові лояльні умови фінансування агропідприємств малого бізнесу від ПУМБ


Нові лояльні умови фінансування агропідприємств малого бізнесу від ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) збільшив лояльність щодо фінансування агропідприємств малого бізнесу.

Відтепер агровиробники, які займаються вирощуванням біржових культур (пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя, рапс), зможуть скористатись фінансовою пропозицією на поповнення оборотних коштів від ПУМБ на покращених умовах щодо надання застави.

Так, максимально можливу суму ліміту кредитування, не покриту твердою заставою (техніка, нерухомість), збільшено з 2 до 5 млн. грн. Завдяки новим умовам агропідприємство зможе отримати фінансування до 5 млн. грн. лише під заставу майбутнього врожаю (оформлюється без нотаріального посвідчення), або – більшу суму кредиту з меншим покриттям твердою заставою. Наприклад, отримати кредит у сумі 10 млн. грн. у ПУМБ стане можливим під техніку заставною вартістю всього у 5 млн. грн. Нові умови покликані значно спростити процес кредитування та зменшити витрати на оформлення застави для клієнтів.

Нагадаємо, що ПУМБ вже декілька років поспіль входить у ТОП-3 кращих українських банків для агро бізнесу. Це свідчить про його значну експертизу в даній сфері та дозволяє розуміти потреби агро клієнтів, а тому бути більш гнучкими та лояльними до застави.

Підібрати найкращі умови кредитування на finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua