0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Puma пропонує бажаючим протестувати кросівки, що самі зашнуровуються (відео)


Puma пропонує бажаючим протестувати кросівки, що самі зашнуровуються (відео)

Puma випустила на початку цього року тизер, що містить натяк на розробку спортивного взуття «Fi», що саме зашнуровується. Його реліз запланований на весну 2020 року.

Зараз компанія, що спеціалізується на випуску спортивного екіпірування, працює над доопрацюванням остаточного дизайну кросівок і пропонує всім бажаючим взяти участь у цьому процесі.

Puma шукає добровольців, які випробують кросівки і нададуть свої відгуки в найближчі місяці, що дозволить їй усунути недоробки і вдосконалити виріб до того, як він з’явиться на ринку.

До участі в тестуванні допускаються всі бажаючі віком не менше 18 років, які живуть в одній з таких країн: США, Великобританія, Німеччина, Іспанія, Данія, Швеція, Норвегія, Туреччина, Японія, Гонконг та Індія.

Для цього необхідно зареєструватися на сайті Puma або через додаток Pumatrac, доступний як для пристроїв на Android, так і на iOS.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування