0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт спрогнозував ціни на нерухомість в Україні цього року


Експерт спрогнозував ціни на нерухомість в Україні цього року

Ціни на нерухомість в Україні в 2019 році будуть стабільними, а активність покупців буде на рівні 2018 року.

Таку думку в ході прес-конференції висловив голова комітету з інформаційних технологій сервісів і аналітики Асоціації фахівців з нерухомості України Едуард Бразас.

Читайте також: Ринок первинного житла активніший, ніж був минулого року – експерт

“В 2019 році ціни залишаться стабільними. Хоча тенденція до зростання намічається. При цьому класичної фрази “Буде тільки дорожчати” ми не вимовимо. Тому що ринок досить чутливий, і один-два негативні фактори призведуть до відтоку клієнтів”, – сказав він, додавши, що активність покупців буде на рівні 2018 року, тому шалених драйверів для активізації ринку немає, при цьому рік є виборним і існують пікові виплати МВФ.

Як зазначив Бразас, в першому кварталі 2019 року ціни вперше за останній час продемонстрували тенденцію до зростання.

“Наприкінці минулого року ми робили прогноз, що ціни залишаться стабільними, активність буде превалювати в економ-сегменті. Ці прогнози збулися. У першому кварталі 2019 року так і сталося. Падіння цін в 2018 році практично зупинилося, і в цьому кварталі з’явилися ознаки підвищення. По всіх містах мільйонниках. Хоча плюс такий собі – 0,1% в Дніпрі за квартал. Але це вже не мінус”, – підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua