Facebook розробляє власний голосовий помічник


Facebook розробляє власний голосовий помічник

Компанія Facebook працює над створенням власного голосового асистента, який повинен скласти конкуренцію Google Assistant, Amazon Alexa і Apple Siri. Поки ще безіменний асистент Facebook розробляється з 2018 року підрозділом, що працює над довгостроковими технічними проектами і продуктами AR/VR. Керує цим підрозділом Айра Шнайдер.

Читайте також: Facebook тестує горизонтальну стрічку новин

Виходячи з коментаря представника Facebook агентству Reuters, асистент розробляється для шоломів віртуальної реальності Oculus, розумних дисплеїв Portal і майбутніх пристроїв доповненої і віртуальної реальності.

Ймовірно, на цих пристроях сервіс з’явиться в першу чергу, а потім почнеться його поступове поширення на інші сегменти. В іншому випадку його навряд чи можна назвати конкурентом Google Assistant і Amazon Alexa, які за останній час міцно влаштувалися на смартфонах, розумних колонках та іншій споживчій електроніці.

Коли Facebook планує запустити свого асистента – поки що не говориться ні слова. Судячи з усього, проект перебуває на дуже ранній стадії розвитку і запуск асистента відбудеться нескоро. Якщо він взагалі коли-небудь відбудеться, враховуючи триваючі проблеми Facebook з її основним продуктом. Про черговий неприємний інцидент стало відомо сьогодні — Facebook «випадково» завантажила контакти електронної пошти 1,5 млн користувачів без їхньої згоди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua