0 800 307 555
0 800 307 555

Апеляційний суд закрив справу проти Гонтаревої


Апеляційний суд закрив справу проти Гонтаревої

Київський апеляційний суд остаточно закрив справу проти колишньої голови Нацбанку Валерії Гонтаревої, визнавши законним рішення суду першої інстанції про можливі недостовірні відомості в декларації екс-службовця.

Згідно з матеріалами, 18 січня в Солом’янський райсуд Києва зі скаргою звернувся адвокат в інтересах клієнта на постанову детектива Національного антикорупційного бюро про закриття кримінального провадження.

13 лютого суд відмовив у задоволенні скарги адвоката.

Не погоджуючись з рішенням суду, адвокат подав апеляційну скаргу про поновлення справи за ст. 366-1 Кримінального кодексу.

Слідчий суддя встановив, що НАБУ не знайшло порушень у діях Гонтаревої, оскільки вона не зобов’язана була декларувати витрати на відпочинок в липні 2016 року, взяв до уваги рішення Національного агентства з питань запобігання корупції про результати повної перевірки Гонтарєвої за 2016 рік і свідчення співробітників НАЗК, які проводили цю перевірку і встановили відсутність у її діях ознак кримінальних правопорушень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua