0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Міста, якими туристи цікавляться найчастіше


Міста, якими туристи цікавляться найчастіше

Британська дослідницька компанія Compare the Market склала список міст і країн, популярність яких росте рекордними темпами серед туристів.

Фахівці проаналізували пошукові запити користувачів у Google Trends із 2009 до 2019 року, щоб дізнатися про найпопулярніші місця для відпочинку серед мандрівників.

За результатами дослідження:

  • Лідером серед міст виявився Будапешт, інтерес до якого за 10 років зріс на 87%. Це пояснюється збільшенням кількості прямих рейсів до міжнародного аеропорту імені Ференца Ліста, масштабними туристичними ініціативами уряду. До того ж, це одне з найдешевших міст Європи для відвідування.
  • На другому місці опинилося модне місто в Південній Кореї Сеул, що динамічно розвивається. Інтерес до нього виріс на 79%. Сеул приваблює туристів особливими традиціями, палацами, храмами та ультрасучасним дизайном.
  • Третю сходинку в списку зайняла столиця Данії Копенгаген, якою за 10 років стали більше цікавитися на 68%. Одне з найзеленіших, екологічно чистих міст популярно культурними пам’ятками на будь-який смак, доступними цінами і смачною кухнею.

Також до п’ятірки трендових міст для відпочинку увійшли Тель-Авів, незважаючи на напружену обстановку і обстріли в Ізраїлі, та Варшава.

Серед країн лідером за запитами виявилися Філіппіни, інтерес до яких за 10 років виріс на 170,45%. Також до списку увійшли: Південна Корея, Саудівська Аравія, Казахстан і Нідерланди.

Зворотна тенденція спостерігається по відношенню до Єгипту, Тунісу, Туреччини, Франції та Бразилії, до яких інтерес мандрівників із різних причин почав падати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування