0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Скільки українців зберігають гроші на банківському рахунку - дослідження


Скільки українців зберігають гроші на банківському рахунку - дослідження

Дослідницька компанія InMind на замовлення Проекту USAID “Трансформація фінансового сектора” провела загальнонаціональне опитування про фінансову грамотність українців.

Про це повідомила на сторінці у фейсбуці експертна платформа НБУ.

За 7-бальною шкалою фінансових знань Україна має 4,1 бала, і це далеко не найгірший показник серед країн-членів ОЕСР і сусідніх держав.

“Але чому тоді наша країна відстає в цій групі країн за загальним індексом, набравши 11,3 бала з 21 можливого? Проблема у ставленні до фінансів. Лише третина жителів України говорить, що не живе сьогоднішнім днем, і кожен п’ятий говорить, що краще економити, а не витрачати гроші. І взагалі гроші існують – щоб їх виключно витрачати. Це вкрай відрізняється від споживчого ландшафту багатих країн”, – йдеться в повідомленні.

  • 12% українців сказали, що зберігають гроші на банківському рахунку,
  • 27% мають такий рахунок.
  • 60% співгромадян заявили, що вважають некомфортним або взагалі неприйнятним обговорення фінансових питань з друзями і родичами.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування