0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

За останні п'ять років в Україні побудовано 217 нових заводів - Порошенко


За останні п'ять років в Україні побудовано 217 нових заводів - Порошенко

За останні п’ять років в Україні побудовано 217 нових заводів.
“І лише зараз, коли ми внесли зміни до Конституції щодо напрямку нашого руху в ЄС та НАТО, а Конституція є нормою прямої дії, і закон обов’язковий для виконання всіма, включно з президентом, і поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі, і величезна кількість реформ, які ще дадуть свої результати… Вони ще не дали. Починаючи від децентралізації і закінчуючи сільською медициною.

Починаючи від нової української школи і закінчуючи інклюзивною освітою. Починаючи від системи державних закупівель і закінчуючи своєчасним поверненням податку на додану вартість. Починаючи від рішучої зміни інвестиційного клімату, коли приходять до нас інвестиції, і ми вже побудували 217 нових заводів за ці 5 років… І економічне зростання має відображатися абсолютно чітким результатом – зростанням добробуту цих людей.
Зростання економіки має бути відчутним в кишені звичайного українця. І на сьогодні у нас з’явилася ця можливість”, – в ефірі одного з українських телеканалів повідомив президент України Петро Порошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування