0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

УАЗ обіцяє здивувати новим позашляховиком


УАЗ обіцяє здивувати новим позашляховиком

Новий позашляховик УАЗа, який замінить “Патріот”, збереже його класичну рамну конструкцію. Але саму раму повністю модернізують.

Новий уазівський позашляховик поки що носить робочу назву “Патріот 2020”. У пресі його вже називають «Російський Прадо». Над його рамною конструкцією працюють фахівці Центру комп’ютерного інжинірингу при Санкт-Петербурзькому політехнічному університеті ім. Петра Великого. Передня підвіска стане незалежною, а задня – замість ресор отримає пружини.

Зовні цей новий позашляховик теж буде сильно відрізнятися від «Патріота». При цьому сам кузов зроблять з високоміцної сталі.

У лінійку двигунів увійдуть нові чотирициліндрові бензинові атмосферні та турбовані агрегати потужністю до 180 кінських сил. У базової версії буде такий самий мотор, яким зараз оснащується “Патріот”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування