0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Google Chrome з'явилася прокрутка вкладок і захист режиму інкогніто


У Google Chrome з'явилася прокрутка вкладок і захист режиму інкогніто

Компанія Google, нарешті, реалізувала функцію прокрутки вкладок, яка вже давно є в Firefox. Вона дозволяє не “упаковувати” десятки вкладок в ширину екрану, а показувати лише частину. При цьому функцію можна відключити.

Поки що ця можливість реалізована тільки в тестовій версії програми Chrome Canary. Для включення потрібно перейти в розділ прапорів і активувати її — chrome://flags/#scrollable-tabstrip. Поки що можливість працює не дуже добре навіть в тестовій збірці, але можна сподіватися, що новинка буде поліпшуватися і скоро з’явиться вже в релізі.

Однак це не єдине нововведення. У Chrome Canary з’явилася функція захисту користувачів від стеження з боку веб-сайтів. Раніше деякі ресурси могли відстежувати, що їх переглядають в режимі інкогніто. Це реалізовувалося через API файлової системи. Тепер в останній збірці Canary з’явилася можливість відключати стеження за режимом інкогніто.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування