0 800 307 555
0 800 307 555

Huawei не вела переговорів з Apple з приводу постачання 5G-модемів


Huawei не вела переговорів з Apple з приводу постачання 5G-модемів

Незважаючи на заяву засновника Huawei Рена Чжейфея (Ren Zhengfei) про готовність компанії постачати Apple 5G-чіпи, переговорів з цього приводу у двох компаній не було. Про це повідомив нинішній голова Huawei Кен Ху (Ken Hu) у відповідь на прохання прокоментувати заяву засновника компанії.

«У нас не було дискусій з Apple з цього питання», — сказав у вівторок ротаційний голова Huawei Кен Ху, додавши, що з нетерпінням чекає конкуренції з Apple на ринку телефонів 5G.

Згідно зі свідченнями керівника Apple, даними на початку року в ході процесу, присвяченого конфлікту між Qualcomm і Федеральною торговою комісією США, компанія вже провела переговори з Samsung, Intel і тайванською компанією MediaTek Inc з приводу поставок модемних чіпів для смартфонів iPhone 5G 2019.

Intel, єдиний постачальник модемних чіпів для iPhone, заявив, що його 5G-чіпи не з’являться в мобільних телефонах аж до 2020 року. Це загрожує Apple відставанням від своїх конкурентів і змушує компанію з Купертіно зайнятися пошуками нового постачальника.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua