0 800 307 555
0 800 307 555

Німеччина відкриває велику вітрову електростанцію в Балтійському морі


Німеччина відкриває велику вітрову електростанцію в Балтійському морі

Німеччина офіційно відкриє величезну вітряну електростанцію ​​в Балтійському морі – ключовий проект для “енергетичного переходу” країни.

Про це повідомляє Euractiv.

Проект складається з 60 турбін, розташованих в морі між німецьким островом Рюген і шведською береговою лінією на півночі. Побудовані всього за три місяці минулого року вітрові турбіни вже постачають 385 мегават електроенергії – достатньо для приблизно 400 тисяч будинків.

Французький постачальник енергії Engie підписав контракт на чотири роки на закупівлю електроенергії у оператора OWP Arkona, спільного підприємства німецької Eon і норвезької Equinor.

Електрика буде проходити через французьку підстанцію, 150 кілометрів кабелів якої з’єднують вітрогенератори.

Німеччина зосереджена на політиці “Energiewende” (енергетичний перехід), яка передбачає субсидії на вітряні турбіни і високі витрати на передачу електроенергії споживачам.

Один кіловат-година коштує 30 євроцентів, або в два рази більше, ніж у сусідній Франції, яка все ще в основному забезпечується електроенергією від атомних станцій. У Німеччині сьогодні на частку відновлюваних джерел припадає 38% енергоспоживання, а до 2030 року планується довести цей показник до 65%.

Більш ніж 20% енергії вітру Німеччина тепер отримує з моря. Вітрові парки Північного моря і Балтики можуть похвалитися більш ніж 1300 вітряками потужністю близько 6,4 гігават.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua