0 800 307 555
0 800 307 555

В ООН заявили про відтік капіталу з країн, що розвиваються


В ООН заявили про відтік капіталу з країн, що розвиваються

В Організації Об’єднаних Націй висловили стурбованість відтоком капіталу з країн.

Про це повідомила прес-служба ООН.

“Масштаби міжнародної допомоги на цілі розвитку і потоки іноземних інвестицій в останні роки збільшувалися, але розподілялися нерівномірно. Інвестори обходять увагою багато найменш розвинених країн”, – констатували в організації.

Зазначено, що в країнах середній щорічний дефіцит фінансування становить 2,6 трлн доларів США.

“Нерівномірне економічне зростання, високий зовнішній борг, можливі фінансові потрясіння і торгова напруженість — все це ставить під сумнів можливість досягти цілей у сфері сталого розвитку”, — зазначив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

Він нагадав, що поки що не вдається зупинити і зміни клімату. Зокрема, у 2017 році викиди парникових газів збільшилися на 1,3%.

“Зміна клімату веде до хаосу, особливо серед найбільш вразливих груп населення. Емісії парникових газів знову зростають. Розвиток нових технологій може обернутися крахом на ринках праці і підірвати систему соціального захисту”, — попередив Гутерріш.

Генсек також закликав розгорнути ці тенденції назад. Він настійно рекомендував країнам виконувати свої фінансові зобов’язання з нарощування офіційної допомоги на цілі розвитку, надавати країнам, що розвиваються, більш широкий доступ до фінансових ринків і приватних інвестицій, а також боротися з ухиленням від сплати податків, з відмиванням грошей і незаконними фінансовими потоками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua