Microsoft Edge отримає вбудований перекладач


Microsoft Edge отримає вбудований перекладач

Браузер Microsoft Edge на базі Chromium, який нещодавно вийшов, отримає власний вбудований перекладач, який зможе автоматично перекладати веб-сайти іншими мовами.

Тепер, коли браузер завантажує веб-сайт мовою, відмінною від встановленої в системі, Microsoft Edge може автоматично його перекласти. Ця функція працює аналогічно до движка перекладу в Google Chrome, і зараз, схоже, Microsoft просто проводить експеримент з обмеженою кількістю пристроїв.

Опція пропонує перекладати сайти іншими мовами в автоматичному режимі, також є можливість вибору конкретних мов. Як і в Google Chrome, користувачі можуть перемикатися між оригінальним сайтом і перекладеною версією.

Поки що ця можливість є тільки в Edge Canary, яка оновлюється щодня. Тому, ймовірно, ця можливість перебуває на ранній стадії і може ще довго перебувати в розробці. Однак немає жодних сумнівів в тому, що Microsoft додасть її пізніше і в стабільну версію браузера.

Розширення для перекладу також доступні в Chrome Web Store, якщо користувачам потрібно перекласти сторінки іншою мовою. Наразі доступна версія 75.0.125.0.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua