0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft Edge отримає вбудований перекладач


Microsoft Edge отримає вбудований перекладач

Браузер Microsoft Edge на базі Chromium, який нещодавно вийшов, отримає власний вбудований перекладач, який зможе автоматично перекладати веб-сайти іншими мовами.

Тепер, коли браузер завантажує веб-сайт мовою, відмінною від встановленої в системі, Microsoft Edge може автоматично його перекласти. Ця функція працює аналогічно до движка перекладу в Google Chrome, і зараз, схоже, Microsoft просто проводить експеримент з обмеженою кількістю пристроїв.

Опція пропонує перекладати сайти іншими мовами в автоматичному режимі, також є можливість вибору конкретних мов. Як і в Google Chrome, користувачі можуть перемикатися між оригінальним сайтом і перекладеною версією.

Поки що ця можливість є тільки в Edge Canary, яка оновлюється щодня. Тому, ймовірно, ця можливість перебуває на ранній стадії і може ще довго перебувати в розробці. Однак немає жодних сумнівів в тому, що Microsoft додасть її пізніше і в стабільну версію браузера.

Розширення для перекладу також доступні в Chrome Web Store, якщо користувачам потрібно перекласти сторінки іншою мовою. Наразі доступна версія 75.0.125.0.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua