0 800 307 555
0 800 307 555

Омелян: пропонували сільським листоношам зарплату в 5 разів більшу, але вони не хочуть


Омелян: пропонували сільським листоношам зарплату в 5 разів більшу, але вони не хочуть

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що листоношам сільських відділень Укрпошти пропонувалося підвищення заробітних плат в три-п’ять разів у випадку роботи повний робочий тиждень, однак вони відмовилися через наявність домашнього господарства.

“Теж цікава ситуація, коли ми спілкуємося з листоношами з сільських відділень, говоримо “давайте ми вам збільшимо зарплату в три рази або в п’ять разів, але ви працюєте повний робочий тиждень”, вони кажуть: “Ні, я хочу мати тисячу або дві тисячі гривень і працювати день на тиждень, тому що у мене є своє господарство, корова, кури, за ними треба стежити, і мене все влаштовує так, як є”, – розповів він.

За словами Омеляна, робота в сільських поштових відділеннях часто виступає як підробіток, тому мережа Укрпошти в селах є важливою.

“Іноді бувають села, де немає багато роботи, але важливо, щоб пошта була – до листонош приходять, спілкуються, радяться, приймають якісь послуги. Після того як ми знайшли корупційну складову при закупівлі товарів і продажі їх через мережу Укрпошти, люди раптом охоче стали купувати консерви, хліб, все інше, тому що це виявилося дешевше, тому що ти чесно закуповуєш через тендер”, – повідомив чиновник.

Міністр інфраструктури також заявив, що листоноші сільських відділень Укрпошти, які зараз працюють повний робочий тиждень, отримують мінімальну заробітну плату [з 1 січня 2019 року вона становить 4173 гривень. – Ред.].

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua