0 800 307 555
0 800 307 555

Суд скасував штраф Коболєва на 1,3 мільярда гривень


Суд скасував штраф Коболєва на 1,3 мільярда гривень

Подільський районний суд Києва скасував рішення Енергетичної митниці Державної фіскальної служби, згідно з яким голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Андрій Коболєв був оштрафований на 1,3 млрд грн за порушення у поданні митної декларації і несплату ПДВ при постачанні газу нацкомпанії в 2015 році.

Про це йдеться в рішенні суду від 3 квітня 2019 року.

Згідно з постановою Енергетичної митниці ДФС України, підставою для притягнення до адміністративної відповідальності Коболєва є незабезпечення можливості подання додаткової митної декларації, а також незабезпечення сплати податку на додану вартість при купівлі російського газу в 2015 році.

Фіскали своєю постановою зобов’язали голову правління «Нафтогазу» сплатити штраф у розмірі 300% від суми несплаченого митного внеску – 1,362 млрд грн. У свою чергу, нацкомпанія пояснила, що документи не були надані з об’єктивних причин через те, що газовий контрагент НАКу російський «Газпром» не підписав необхідні документи, оскільки між ними існує суперечка щодо обсягу поставленого блакитного палива.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua