0 800 307 555
0 800 307 555

Стартап Blockstack гарантував залучення $50 млн


Стартап Blockstack гарантував залучення $50 млн

ICO Blockstack стало найбільш очікуваною подією, що зацікавила величезну кількість інвесторів після того, як стали відомі подробиці заявки, поданої стартапом в SEC, пише cryptor.net.

Компанія прагне поширити токени за правилами американського Регулятора, в максимально дозволеному обсязі – $ 50 млн.

Blockstack вже проводила пресейли, про що вказала в заявці, згідно з якою, одним з ранніх інвесторів стартапу став фонд Гарвардського університету, який вклав до $10 млн.

Присутність інвестицій Гарварду і наявність представника цього навчального закладу в консультативній раді компанії, а також випуск токенів під наглядом SEC, забезпечили небувалий ажіотаж серед потенційних інвесторів.

Пакет security-токенів Blockstack (STX) “розлетиться” на ICO по $0,30, що примножить венчурні інвестиції Гарварду в 2,5 разу. Це перший доказ прямого володіння інституційним інвестором токенами стартапу.

Враховуючи час проведених вкладень – початок 2018-го року, можна говорити про глобальне зрушення в інвестиційній політиці. Цифрові активи поступово відвойовують місце в портфелях інвесторів. На це вказує факт виходу на ринок криптовалют французьких страхових компаній, реорганізація найбільшого інвестфонду BlackRock з метою отримати можливість доступу до Bitcoin і альткойнів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua